Contact us now
81 4753001

MONITORING WIZYJNY

Dziś kamery monitoringu wizyjnego towarzyszą nam na każdym kroku. Systemy tego typu działają na osiedlach mieszkaniowych, w miejscach pracy, przedszkolach, szkołach czy nawet całych miastach.

Monitoring domu jednorodzinnego, mieszkania czy firmy to elektroniczny system zabezpieczeń, którego podstawowym zadaniem jest zwiększanie poczucia bezpieczeństwa jego użytkowników oraz ochrona dóbr materialnych przed kradzieżą lub dewastacją. Dzięki wysokiej jakości kamerom można dziś monitorować dom, firmę, linie produkcyjne czy przestrzeń parkingową. Obraz z kamery może być odtwarzany na smartfonie, przez serwis www lub poprzez dedykowane oprogramowanie. Ponadto, możliwość rejestracji zdarzeń w postaci materiałów wideo sprawia, że instalacje monitoringu wizyjnego są również pomocne dla policji w ściganiu sprawców powyższych przestępstw.

Dzięki szybkiemu rozwojowi techniki instalacje monitoringu są dostępne dla każdego, a szeroka gama dostępnych rozwiązań pozwala na skrojenie indywidualnej oferty dla każdego.

W ciągu ostatnich kilku lat w ramach współpracy z naszymi klientami, jednostkami samorządu terytorialnego oraz firmami zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wiele instalacji systemów monitoringu. Każdą z realizacji poprzedził proces wizji lokalnej, określający faktyczne potrzeby i możliwości każdego z klientów. Po przeanalizowaniu potrzeb i wykonaniu wizji, dobraliśmy rozwiązanie i po akceptacji go przez klienta przystąpiliśmy do realizacji. Na każdą instalację udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Zapytaj o usługę >>